Landstede Groep

Festival Woest 2019

11-06-2019

Op vrijdag 7 juni zijn alle leerlingen van leerjaar 1 en 2 van JenaXL naar festival Woest geweest.

Festival Woest is hét cultuur educatieprogramma voor jongeren. Het Thema dit jaar was de spelende mens! Onze leerlingen zijn eerst naar een voorstelling geweest van Theater Matrose voor een leuke interactieve theatervoorstelling. Gezellig met zijn allen in de grote tent om de voorstelling te bekijken. Daarna gingen we in kleine groepjes uiteen om twee workshop rondes te volgen. Leerlingen hadden zichzelf opgegeven voor de workshop die hen het meest interessant leek. Er waren veel verschillende workshops zoals; breakdance, radio maken, een vuurworkshop, green art; waar de leerlingen aan de slag gingen met hout en gereedschap om plantenkunst en bijenhotels te maken. Ook maak je eigen muziekproductie en een pacman spel. Kortom de leerlingen hebben gespeeld, gebouwd en kennis gemaakt met verschillende kunst en cultuur uitingen.  Het was prachtig weer, dat maakte het festivalsfeertje compleet.
Naast dat onze leerlingen naar het festival zijn geweest, waren er net als voorgaande jaren ook leerlingen van onze school die deelnamen aan het festival als artiest en hebben op getreden bij het avond programma.

Stel je vraag

Contact

Ons telefoonnummer: (088) 850 8560
Ons e-mailadres: info@jenaxl.nl

Ons bezoekadres:
JenaXL
Gelijkheid 3
8014 XC Zwolle

Postadres:
JenaXL
Gelijkheid 3
8014 XC Zwolle